Rokkobet Para Yatırma Alternatifleri

Rokkobet para yatırma alternatifleri Hesabınıza girip Rokkobet para yatırma alternatifleri arasından kredi kartını seçtikten sonra yatırmak dilediğiniz tutar ve kullanıcı adınızı yazmalısınız. Kullanıcı adını yazmanızın sebebi prosedür onaylandıktan sonra yatırımınızın direk hesaplarınıza geçip gitmesini sağlamaktır.

Açılan yeni sayfaya kredi kartı bulgularınızı girmelisiniz.

Bir ileri adım 3d deneti müdür ve kartınızda kayıtlı tespit edilen telefon numarasına bir sms iletilir. Sis’te yer alan kodu ekrandaki alana girerek yatırımınızı tamamlayabilirsiniz.

Kontroller otomatik olarak yapılarak birkaç dakika içerisinde paranız hesaplarınıza geçer.

Rokkobet giriş banka havalesi ile para yatırma çekme

Rokkobet hesaplarınıza banka hesaplarınızdan para göndermek istiyorsanız anında havale tekniğini kullanabilirsiniz. Minimum 50 TL’lik yatırım yapabileceğiniz teknikte her banka amacıyla değişik limitler söz konusudur.

Rokkobet güncel adresinden hesabını girerek para yatırma alternatiflerini bulmalı ve anında havale opsiyonuna tıklamalısınız.

Rokkobet Para Yatırma Alternatifleri

Açılan sayfada bankaların listesini ve bankalara göre değişen limitleri görebilirsiniz.

İstediğiniz bankayı seçebilir ve göndermek dilediğiniz limiti girebilirsiniz. Bankanın izin verdiği limitler göz önüne alınarak yatırmak dilediğiniz tutara en yakın oran tarafınıza sunulur. Uygun görürseniz onayla butonuna tıklayabilirsiniz.

Bir ileri sayfada bankanıza giriş verileri istenmektedir. Rokkobet bulgularınızın güveniliri amacıyla son derece titiz davranmaktadır. Fakat isterseniz bu prosedürü şahsım gerçekleştirmek istiyorum butonuna da tıklayabilirsiniz.

Ödeme prosedürünü tamamladığınızda paranız otomatik olarak hesaplarınıza aktarım edilir ve dilediğiniz bahis yapabilirsiniz.

Rokkobet coin aktarım ile para yatırma çekme

Yeni kuşak para aktarımları arasında mühim bir yere sahip olan coinler, güvenilir bir şekilde para gönderip alabilmek amacıyla kullanılmaktadır. Rokkobet git sadece bitcoin değil pek çok değişik coini de desteklemekte olup saklılığı ehemmiyet veren kullanıcılar doğrultusundan sık sık kullanılmaktadır.

Rokkobet bonus hesaplarınıza giriş yaptıktan sonra coin payments bölümünü bularak üstüne tıklayabilirsiniz.

Açılan sayfada ilk önce tarafınıza değişik coin birimleri sunulur. En çok sarf edilen bitcoin olsa da değişik alt coinler kullanarak da rahatlıkla ödeme yapabilirsiniz.

Yatırmak dilediğiniz tutar ve mail adresinizi girdikten sonra para yatırma butonuna basarsanız değişik bir sayfaya yönlendirilirsiniz.

Açılan sayfada paranızın tutarını, gönderilecek coin tutarını, Rokkobet’in cüzdan adresini ve yatırım amacıyla size verdiği vakitli görebilirsiniz.

Daha eskiden açtığınız kripto para cüzdanınıza giriş yaparak Rokkobet adresine belirti edilen tutarda para gönderebilirsiniz.

Gönderim ardından prosedürünüz denetim edilir ve kısa vakit içerisinde paranız hesaplarınıza geçer.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*